CLOUD THE GHAN: THE FULL JOURNEY


 


 



Creators Dan Goldberg The Ghan: The Full Journey



 


 


Napisao Dan Goldberg / Australija / Povijest.


Jedan od sjajnih filmova u mom ?ivotu


Predstavljamo Journey Beyond Rail Expeditions (nekada poznata kao Great Southern Rail) ponosni vlasnici i operateri Gana, Indijskog Pacifika, Velike ju?ne i Overlanda.


 


Ju?er sam gledao ovaj film i zapravo je bio jako dobar. Gledajte: Najve?e putovanje u Australiji - Video, Kroja?. Bila bi sjajan do?ivljaj putuju?i kroz divljinu. Posljednji dio u 2:22 podsje?a me na kraj ku?ne ograde vezanoj tako za ku?u vezanu 3: ku?i sam.


Ghan: Planer punog putovanja


Ghan: puna igra putovanja. Kroz cijelu sam rupu plakao toliko teških suza. Samo gledajte film je lijep film sam plakala. Lijepo, ali glas je nekako prgav . blog / pregled / 27.169 /% E0% B8% A0% E0% B8% B2% E0% B8% A9% E0% B8% B2% E0% B8% 99% E0% B8% AD% E0% B8% A3% E0 % B9% 8C% E0% B9% 80% E0% B8% A7% E0% B8% A2% E0% B9% 8C% E0% B8% AD% E0% B8% B4% E0% B8% 95% E0% B8 % B2% E0% B8% A5% E0% B8% B5-Netflix-manji-stvari-torrentz Ghan: cijela pri?a o putovanju. Gledati ?u. definitivno. Ghan: cijeli hodni hod. Veliki Bo?i? Dreka.


 


Ghan: puna putna pjesma. Ku?i uvezana. Zbog toga sam zaplakao. Ghan: cijelo putovanje youtube. Plakala sam tako loše da sam ga danas vidjela. ?elite mali komad sira. U suzama sam. Cool 2 1/2 minuta filma: D Ja ?u potpuno preporu?iti ovu prikolicu svojim prijateljima.


Volim što trailer.i ?ekam taj film


Ghan: puni put slobodan. Najbolji film koji sam vidio na svijetu. Ghan: video s punog putovanja.


 


 


 


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

BOOYAH FF Kayla sahebalzaman Matt سایت تفریحی و سرگرمی دریا کامپیوتر عشق بی انتها جدید ترین متن موزیک خوانندگان